Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Sıkça Sorulan Sorular için cevapları paylaşmaya çalıştım. Bununla birlikte hâlâ cevaplanmamış bir sorunuz varsa lütfen iletişim sayfamdan bana ulaşın ve sorunuzu paylaşın. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Koçluk sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hayatınızla ilgili bir farkındalık yaşamak, hayatınızdaki tıkanıklıkları gidermek, gelişmek, başkalarına karşı fark yaratmak gibi bir çok neden sayabiliriz.

Koçluk ve Koçluk Süreci sayfalarından detayları görebilirsiniz.

Koçluk desteği ihtiyaca bağlı olarak planlanır. Eğer sıfırdan bir koçluk süreci olacaksa “Kendini Keşfet” paketi koçluğa giriş için idealdir. Devamında 6 ay veya 12 ay gibi bir dönem düzenli devam etmek bütünsel gelişim açısından etkili sonuçlar verecektir.

Koçluk hizmetini sadece İstanbul’da değil her yerde alabilirsiniz. Uzak mesafelerde fiziksel buluşmak mümkün olmasa da Zoom, Meet, Whatsapp, Telefon gibi birçok alternatif görüşme seçeneği olabilir. Yeter ki niyetiniz olsun. Konuştuğumuzda ortak uygun bir yöntem bulur ve size uyan bir plan yaparız.

Mentorluk sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Herkes hayatının bir noktasında bir takım konularda kendisine yol gösterilmesine ihtiyaç duyar. O konuda uzmanlığı olan bir Mentor bulup Mentorluk alarak daha hızlı ilerleyebilir ve hatalardan kaçınabilir. Hızlanmak, deneyimlerden faydalanmak ve daha birçok destekten yararlanabilmek için mentorluk almalısınız.

Almak istediğiniz sertifikanın türünün gerçekten sizin için anlamlı olup olmadığı gibi konuları birlikte ele alabiliriz. Ben doğrudan sertifika eğitimi vermiyorum ama ihtiyacınıza uygun eğitim için doğru yere yönlendirebilirim.

Doğrudan PMP sertifikası için eğitim vermiyorum. Ancak mentorluk ve koçluk desteği veriyorum. Seviyeniz, ihtiyacınız ve durumunuza göre doğru yaklaşımı belirlemek için lütfen iletişime geçin. Resmi eğitim veren partnerlerim var ve ihtiyacınıza göre sizi onlara yönlendirebilirim.

Eğitimleri bireysel veya açık eğitimler kapsamında alabilirsiniz. Bireysel eğitim tamamen karşılıklı ortak zaman planımıza bağlı ilerleyebilir. Genele açık eğitimleri web sitemden ve sosyal medya sayfalarımdan takip edebilirsiniz. İlgilendiğiniz eğitim açıldığı takdirde katılabilirsiniz.

Atölye çalışmaları ilgili konunun uygulamalarına yönelik pratikleri göreceğiniz ve hemen hayatınıza katacağınız çalışmalardan oluşur. Katılımcılar planlı bir takım faaliyetler aracılığıyla konuyu daha özümseyerek öğrenebilir.

Listelenmiş eğitimler ve atölye çalışmaları önceden hazırlanmış eğitimler ve atölyelerdir. Bazı eğitim ve atölyeler özellikle liste dışı bırakılmış olabilir. Listelenmemiş eğitim ve atölye çalışması talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Farklı konularda konuşma içeriklerim ve sunumlarım var. İçerik konusu ve tarih uygun olduğu takdirde mümkün olabilir. Detaylar ve planlama için lütfen iletişime geçin.

Günümüzde online eğitimlerle mekan bağımsız eğitimler her türlü mümkündür. Ancak bu soruya bakıyorsanız muhtemelen yerinde yüz yüze eğitim ihtiyacınız olduğunu varsayabilirim. Ve evet, şartlar uygun olduğu takdirde elbette verebilirim. Talebinizle ilgili detayları görüşmek için lütfen bana ulaşın.