Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Sıkça Sorulan Sorular için cevapları paylaşmaya çalıştım. Bununla birlikte hâlâ cevaplanmamış bir sorunuz varsa lütfen iletişim sayfamdan bana ulaşın ve sorunuzu paylaşın. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Koçluk sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hayatınızla ilgili bir farkındalık yaşamak, hayatınızdaki tıkanıklıkları gidermek, gelişmek, başkalarına karşı fark yaratmak gibi bir çok neden sayabiliriz.

Koçluk ve Koçluk Süreci sayfalarından detayları görebilirsiniz.

Koçluk desteği ihtiyaca bağlı olarak planlanır. Eğer sıfırdan bir koçluk süreci olacaksa “Kendini Keşfet” paketi koçluğa giriş için idealdir. Devamı ise ihtiyaçlarınıza bağlı olarak birlikte belirlenir.

Koçluk hizmetini sadece İstanbul’da değil her yerde alabilirsiniz. Uzak mesafelerde fiziksel buluşmak mümkün olmasa da Zoom, Meet, Whatsapp, telefon gibi birçok alternatif görüşme seçeneği olabilir. Yeter ki niyetiniz olsun. Bana ulaşırsanız görüşüp uygun bir yöntem bulur ve size uyan bir plan yaparız.

Mentorluk sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Herkes hayatının bir noktasında bir takım konularda kendisine yol gösterilmesine ihtiyaç duyar. İlgili konuda uzmanlığı olan bir Mentor bulup ihtiyacı olan konuda Mentorluk alarak daha hızlı ilerleyebilir ve hatalardan kaçınabilir.

İster PMI yöntemleri ister Çevik Yöntemler olsun, sizin ihtiyacınızı belirleme ve ardından buna yönelik temel eğitim ve danışmanlıkla destek olabilirim. Duruma göre sadece koçluk veya mentorluk da yapabilirim.

Almak istediğiniz sertifikanın türü, gerçekten sizin için anlamlı olup olmadığı gibi konuları birlikte ele alabiliriz. Ardından ihtiyacınıza uygun eğitim için doğru yere yönlendirebilirim.

Doğrudan PMP sertifikası için eğitim vermiyorum. Ancak mentorluk ve koçluk desteği veriyorum. Seviyeniz, ihtiyacınız ve durumunuza göre doğru yaklaşımı belirlemek için lütfen iletişime geçin. Resmi eğitim veren partnerlerim var ve ihtiyacınıza göre sizi onlara yönlendirebilirim.

Eğitimleri isterseniz bireysel olarak alabilirsiniz. Genele açık eğitimleri ise sosyal medya sayfalarımdan takip edebilirsiniz. İlgilendiğiniz eğitim açıldığı takdirde katılabilirsiniz.

Atölye çalışmaları ilgili konunun uygulamalarına yönelik pratikleri göreceğiniz ve hemen hayatınıza katacağınız çalışmalardan oluşuyor. Katılımcılar planlı bir takım faaliyetler aracılığıyla konuyu daha özümseyerek öğrenebiliyor.

Listelenmiş eğitimler ve atölye çalışmaları hazır şablon eğitimler ve atölyelerdir. Bunların dışında kalan ve listelenmemiş eğitim ve atölye çalışması talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Farklı konularda sunumlarım var. İçerik konusu ve tarih uygun olduğu takdirde mümkün olabilir. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

Elbette verebilirim. Talebinizle ilgili detayları görüşmek için lütfen bana ulaşın.

Translate »