Danışmanlık

Danışmanlık nedir?

Danışmanlık, “belirli bir alanda uzmanlaşmış kişi veya kurumların, sahip olduğu bilgi ve beceriyi belirli bir zaman çerçevesinde hizmet verdiği kişi veya kuruluşa aktarması” olarak tanımlanabilir.

Hangi alanlarda danışmanlık veriyorum?

Danışmanlık doğal olarak belirli konularda uzmanlaşmış olmayı gerektirir. Ben de kendi uzmanlık alanlarımda danışmanlık veriyorum. Doğrudan kendi uzmanlıığım olmayan alanlarda ise ya çözüm ortakları ile işbirliği yapıyorum ya da sizleri farklı kişi veya kurumlara yönlendiriyorum.

Danışmanlık yaptığım başlıklar aşağıda listelenmiştir. Her birinin detayına kendi sayfasından bakabilirsiniz.

  • Dijital Dünyadaki Kimliğiniz: Günümüzde hayatımızın önemli bir kısmı dijital dünyada geçmektedir. Gerçek kimliğimiz kadar sosyal medyada nasıl tanındığımız bilindiğimiz de önemlidir. Bu konuda nasıl bir yol çizmeniz veya varolan bilgilerinizi nasıl düzenlemeniz gerektiği konusunda destek oluyorum.
  • Etkili Linkedin Kullanımı Linkedin iş dünyasının vazgeçilmezi olmuş önemli bir sosyal medya alanıdır. Burayı nasıl oluşturduğunuz ve nasıl yönettiğiniz hem işinizi hem de ilişkilerinizi ciddi seviyede etkiler. İşin doğrusunu yapabilmeniz için yöntemleri paylaşıyorum.
  • Web Sitesi Oluşturma: Web sitesi kendinizi dijital dünyada ortaya koymanın ve etkili bir şekilde yansıtmanın en önemli araçlarından biridir. Kişisel bir blog sitesinden kurumsal bir alışveriş sitesine kadar her seviyede web sitesi oluşturulabilir. Dünyada en yaygın altyapı olan WordPress ile, tasarım sonrası sizin de kolayca yönetebileceğiniz siteler hazırlıyorum.
  • Networking – Ağ ve Bağ Kurma: Başarının en önemli şartlarından birisi kimi tanıdığınız, onlarla nasıl ve ne seviyeden ilişki kurduğunuz ve bunu sürdürüp sürdüremediğiniz üzerine kuruludur. Networking size başarıyı getirecek önemli bir araçtır. İster bireysel ister kurumsal, size uygun etkili bir networking sürecini nasıl oluşturacağınız ve nasıl yöneteceğinizle ilgili desteği burada bulabilirsiniz.
  • Marka Yolculuğu: İster kişi ister kurum olun, eğer iş yapıyorsanız insanların sizi nasıl tanıdığı ve bildiği çok büyük önem taşır. Bunu ortaya koymanın yolu da marka olmaktan geçer. Marka olma yolundaki yolculuğunuza eşlik ederek kendi markanızı bulmanızı sağlıyorum.

Hangi alanda danışmanlık ihtiyacınız varsa hemen iletişime geçerek  paylaşın. En kısa sürede birlikte detayları netleştirelim.

Translate »